PAYLAŞIM PLATFORMU:SOKAKAĞZI Plajları


ASSOS KADIRGA KOYU PLAJI:
Assos Kadırga Koyu, Assos’un bitişiğinde, 2 km. uzaklıkta. Assos civarında konaklamak ve denize girmek için tercih edilen başlıca yerlerden biridir. Koya yemyeşil zeytin ağaçlarının arasından geçen bir yoldan inerek ulaşıyorsunuz . Bütün koy tertemiz, her bütçeye uygun otel ve kamping alanlarıyla dolu .Geniş,uzun ve taşlık bir plajı var. Denizi tertemiz, berrak. Bir tane uzun tahta iskelesi de bulunuyor. Plajda şemsiye, şezlong gibi hizmetler veriliyor. Her çeşit yemek yenilebilecek restoranlarla dolu. Burada sizi her bütçeye uygun tatil seçenekleriyle işletme sahipleri bekliyor. Mutlu huzurlu tatiller.

ASSOS SOKAKAĞZI PLAJI:
Assos’dan Babakale’ye doğru giderken 11. km ‘de Balabanlı karşınıza Balabanlı Köyü çıkacak. Balabanlı Köyü’ne girmeden sola dönüp denize doğru 3,5 km gittiğinizde yine Sütlüce Koyu’na ulaşacaksınız.
Denize indiğinizde sağa doğru giden sahil yolunu takip ederseniz Sokakağzı’na varacaksınız.
Sokakağzı’na ulaşmak için iki yol bulunuyor aslında.
Ana yoldan giderken Balabanlı Köyünden sonra karşınıza çıkacak Koyunevi köyünden denize doğru inerek de Sokakağzı’na ulaşabilirsiniz.
Sokakağzı uzun yıllardır müdavimleri oluşmuş, çok özel bir yer ve bir plaj.
Sahil boyunca sıralanmış birçok otel, pansiyon ve kamping bulunuyor. Tahta masalı, çardaklı restoranlar samimi havalarını koruyorlar.Yanındaki Sivrice’ye göre daha geniş ve kumluk bir plajı bulunuyor.

ASSOS KORUOBA PLAJI:
Assos’dan Babakale yönüne doğru giderken , Yeşil Liman tabelasından sonra denize doğru inen 2. sapağa girdiğinizde yol sizi buraya ulaştıracaktır. Koruoba köyünün içinden geçtikten sonra biraz dolambaçlı ama muhteşem manzaralı bir yoldan sahile ineceksiniz. Burası Koruoba köyünün yalı kısmı. Turistik tesis olarak sadece bir otel ve kamping alanı bulunuyor.
Yerleşim daha çok son yıllarda yapılan az sayıda yazlıklardan oluşuyor. Minik , iki koyu bulunuyor.Kafa dinlemekve huzuru bulabilmek için birebir, şirin bir koy.

ASSOS YEŞİL LİMAN KOYU:
Assos Yeşil Liman Assos’dan Babakale yönüne doğru giderken solda karşınıza çıkacak ilk sapak sizi Yeşil Liman’a götürecek. Yaklaşık 4 km. sonra tabelasını göreceksiniz, denize doğru 2 km daha gideceksiniz .Burası hiçbir turistik tesisin bulunmadığı, sadece birkaç yazlık evin bulunduğu kendi halinde bir koy.Tetemiz denizi ve bakirliği için tercih edilebilir.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim