Ege Motel

( 0 286 ) 723 42 11
( 0 542 ) 399 86 90

Koyunevi Köyü
Sokakağzı Mah.

Sokakağzı
www.sokakagziegemotel.comPaylaşım Platformu !

Çanakkalenin gözde bölgesi tarih,kültür ve doğal güzellikleriyle huzur veren Sokakağzı ayrıca Ege Motel'in %100 doğal besinleri ve müşterilerine aile sıcaklığı ile yaklaşmamız gönüllerde taht kurmuştur.

%100 Doğal Beslenin
Ege Motelin siz değerli müşterilerimize sunduğu en önemli şeylerden biri de doğal beslenme imkanı kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz meyveler ve sebzeler ile işlenen yemeklerin tadına doyamıyacaksınız.

Akşam Yemeği
Çorba ile başlıyoruz, meşhur zeytinyağlı yemeklerimiz, taze balık, enfes köfte veya sağlıklı tavuk ile devam edin. Salatasız olmaz tabi bahçemizin en güzel sebzelerinden oluşan doğal bir sanat ile başta gözleriniz doysun. Birde üstüne güzel bir tatlı işte bu Ege Motelin farkı.
Tertemiz plajımız ve denizimizden faydalanma imkanı.
Sokakağzı’na Ayvacık ilçesine servis yapan araçlarla ulaştıktan sonra, Ayvacık – Sokakağzı istikametinde çalışan araçlarla ulaşabilirsiniz. Sokakağzı – Ayvacık arası mesafe 18 km civarındadır.

İstanbul Sokakağzı arası mesafe 548 km olup, araçla ortalama 8 saat sürmektedir.
Ankara Sokakağzı arası mesafe 730 km olup, araçla ortalama 9 saat sürmektedir.
Denize yakın.
0 - 6 yaş ücretsizdir.

2 Kişilik odalarımız üst kattadır. Odalarımızın tümü deniz manzaralıdır. Lavabo, Banyo ve odadan oluşmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü eşya hizmetinize sunulmuştur.

3 Kişilik odalarımız üst kattadır. Odalarımızın tümü deniz manzaralıdır. Lavabo, Banyo ve odadan oluşmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü eşya hizmetinize sunulmuştur.

  • Wi-Fi
  • TV
  • Restaurant
  • Park
  • Bahçe

  • TV
  • İnternet
  • Duş / WC
  • Sıcak Su
  • Deniz Manzaralı

SOKAKAĞZI İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Sokakağzı'na Nasıl Giderim ?

Sokakağzı'na Ayvacık ilçesine servis yapan araçlarla ulaştıktan sonra, Ayvacık - Sokakağzı istikametinde çalışan araçlarla...

Sokakağzı Eğlence Hayatı

Sokakağzı’ında gece hayatı ve eğlence yok. Akşamları da gündüz olduğu gibi sessiz ve sakin. Sokakağzı’nda diğer tatil yörelerinde...

Sokakağzı'nın Gezilecek Yerleri

Assos'a yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunan Sokakağzı, benzersiz doğası eşliğinde uzun bir keşif rotası sunuyor...

Sokakağzı'nda Alışveriş

Sokakağzı alışveriş yapmaktan ziyade tamamen sessizliğin hakim olduğu, gidenlerin tatil ve dinlenme için tercih ettikleri bir tatil...

Sokakağzı Plajları

Assos Kadırga Koyu, Assos’un bitişiğinde, 2 km uzaklıkta. Assos civarında konaklamak ve denize girmek için tercih edilen başlıca...

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved