PAYLAŞIM PLATFORMU:SOKAKAĞZI Deyince Akla Gelenler


Çanakkale'nin küçük bir yerleşim alanı olan Sokakağzı sıcak insanlarıyla, doğasıyla, huzur veren bir atmosfere sahiptir.

Sokakağzı, Konukevi Köyü sınırları içerisinde yer alıyor. Her ne kadar çok küçük bir yer olsa da, cennetin en güzel parçasını taşıyor.

Ayvacık'a veya Assos'a gelen turistler mutlaka Sokakağzı'nın güzelliklerini görmen tatillerini bitirmiyorlar tatillerini. Kimileri Sokakağzı'ndaki konaklama tesislerini tercih ederek uzun uzun tadını çıkarıyor bölgenin.

Sokakağzı'nın sahil kıyısı boyunca birçok konaklama tesisi bulunur. Sokakağzı oteller genellikle küçük işletmelerden oluşur. Buradaki otellerin çoğu yöre halkı tarafından işletilir. En uygun Sokakağzı otelleri pansiyon kategorisindeki işletmelerdir. Sokakağzı pansiyonları sıcak ve samimi bir ortamda konaklama imkanı sunduğu gibi, her bütçeye hitap eder.

Sokakağzı pansiyonları 2016 yılında da çok fazla değişiklik göstermemiştir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fiyatlar ekonomik bir konaklama imkanı sunmaktadır. Pansiyonlar, genellikle bölgenin restoranlarına yakın konumda yer alır. Birçoğu sahil kıyısında konuşlanmıştır.

Sokakağzı pansiyonları oda kahvaltı ve tam pansiyon hizmet vermekte olup, aynı zamanda harika bir manzaraya karşı konuşlanmıştır. Sokakağzı pansiyonlarında kendi evinizin sıcaklığını ve rahatlığını bulabilirsiniz.

Fiyatları genelleyecek olursak; bir gecelik Sokakağzı pansiyonları 50 TL ve 90 TL arasında seyir göstermektedir. Sokakağzı pansiyonları sayfamızdan pansiyonların verdiği hizmetleri, konumları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim