PAYLAŞIM PLATFORMU:
Akçay Kamp Alanları

Akçay, Balıkesir İli'ne bağlı bir tatil beldesidir ve Edremit'e 8 km mesafede bulunmaktadır. Akçay 2004 yılına kadar Edremit'e bağlı bir mahalle iken bu tarihten itibaren belde olmuştur. Akçay'ın ekonomisi zeytin ve turizme dayalıdır.

Altınoluk Kamp Alanları

Altınoluk'un nüfusu 15.000. Yaz aylarında Altınoluk'un nüfusu 250.000'i buluyor. Altınoluk'un kuzeyinde Kazdağı, güneyinde Edremit Körfezi yer almaktadır. Altınoluk efsanevi İda Dağı'nın eteklerinde masmavi denizi ile bir cennet. Altınoluk doğal güzelliklerinin yanısıra tarihi birikimede sahip.

Assos Kamp Alanları

Assos , günümüzdeki yerleşim yeri Behramkale Köyü ile içiçe, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, M.Ö. yedinci yüzyıldan bu yana, kesintisiz olarak yaklaşık iki bin yedi yüz yıldır yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır.

Avşa Kamp Alanları

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır. Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir.

Ayvalık Kamp Alanları

Ayvalık, Batı Anadolu'nun Ege sınırları içerisindedir. Bölgenin kuzey batısına gelen Ayvalık Balıkesir'e bağlı küçük bir kıyı ilçesidir. Kuzey doğusunda Gömeç, güneyinde Dikili ve Bergama, batısında ise Ege Denizi yer alır.

Bodrum Kamp Alanları

Şarkılarda anlatılan, filmlere konu olan, beyaz evleri ile hayranlık uyandıran, tarihi eserleri ile yüzyıllar öncesinden izler taşıyan Bodrum. Muğla iline bağlı Bodrum, yarımadanın merkezi konumundadır.

Bozcaada Kamp Alanları

Türkiye'nin 3. büyük adası olan Bozcaada, tertemiz bir havada, huzur dolu bir tatil için sizleri bekliyor. Bozcaada, Çanakkale'ye bağlıdır. Toplam 36 kilometrekarelik bir alana hakimdir.

Cunda Kamp Alanları

Alibey Adası ya da Cunda, idari bakımdan Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı bir ada. Ayvalık koyundaki Ayvalık Adaları olarak adlandırılan irili ufaklı 22 adanın içerisinde yerleşime açık tek ada Alibey'dir

Çandarlı Kamp Alanları

Çandarlı Körfezi, Ege Denizi'nin pek bilinmeyen cennet köşelerinden biridir. Dikili'yi, Foça'yı, Bergama'yı, Aliağa'yı kollarının arasına alan körfezde çeşitli yönlerden esen rüzgârlar çarpışıp dururlar.

Erdek Kamp Alanları

stanbul'a çok yakın mesafedeki Erdek, ince kumlu sahilleriyle güneydeki tatil merkezlerini aratmıyor. Şehirden kaçıp keyifli vakit geçirmek isteyenler, Erdek'te konaklıyor.

Güre Kamp Alanları

Edremit Körfezi'nin kıyısında bereketli topraklarıyla Ege Denizi'ne uzayan Güre, tarihi Afrodit kaplıcalarıyla yıllardır şifa dağıtmaktadır.

Gökçeada Kamp Alanları

Ege'nin kuzeyinde ve Saroz Körfezi'nin girişinde yer alan Gökçeada'nın ana geçim kaynağı balıkçılık ve turizmdir.

Kadırga Koyu Kamp Alanları

Assos'un en huzurlu noktalarından biri olan Kadırga Koyu, uzun ve geniş bir plaja sahiptir ve yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyeli oldukça yüksektir.

Kaş Kamp Alanları

Bir balıkçı kasabası olan Kaş, doğal güzellikleriyle büyüler turistleri. Bir tatilden istenilen her şeyi sunar.

Küçükkuyu Kamp Alanları

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı adı küçük, namı büyük bir turizm beldesi olan Küçükkuyu'nun 7 bin civarındaki nüfusu yazları 50 binleri bulmaktadır.

Marmaris Kamp Alanları

Birbirinden güzel koylara ve plajlara sahip olan Marmaris, yaz turizminin önemli noktalarından biri olup, aynı zamanda köklü tarihine ışık tutan yapılarıyla farklı keşif yerleri sunuyor.

Mudanya Kamp Alanları

Son yıllarda başlayan deniz seferleri ile Marmara Bölgesi'nin gözdesi olan Mudanya, şehre yakınlığı, birbirinden lezzetli deniz ürünlerini sunan balık restoranları, kordon boyu gezi imkânı ve yaz kış hizmet veren mekanları ile yılın her dönemi tatilciler için çekim merkezi...

Ocaklar Kamp Alanları

Ocaklar Balıkesir ilinin Erdek ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Ocaklar, Marmara Denizi'nin güney sahilindeki Kapıdağ Yarımadası'nın batı ucunda yer almaktadır.

Ören Kamp Alanları

Ören, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Ören, Ayvalık ile Edremit arasında Ege'de bir cennet. Ören'in ince kumlarında antik çağda Lidya kızları güneşlenmiş, Romalı güzeller denize girmişlerdir.

Sarımsaklı Kamp Alanları

Ayvalık’ın otel ve plaj bölgesi Sarımsaklı, Ayvalık’a 8 km uzaklıkta, Küçükköy beldesi sınırları içinde yer alıyor. 7 km uzunluğunda ve 100 m. enindeki Sarımsaklı Plajları, uzun bir kumsala ve temiz bir denize sahip. Plajlar halka açık ve ücretsiz.

Sokakağzı Kamp Alanları

Sokakağzı, Ege'nin uç noktalarından biri. Sokakağzı Ege'nin saklı Cenneti. Sokakağzı, Çanakkale iline bağlı, Ayvacık'ın güneyinde Assos'a 18 km. mesafede, bir Ege köyü.Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim