Kanara Hotel Assos

( 0 286 ) 764 02 28
( 0 543 ) 642 25 61

Ayvacık
Assos
http://www.hotelkanara.com/Paylaşım Platformu !

Tertemiz deniz, pırıl pırıl güneş, muhteşem ayışığı, yemyeşil doğa Kazdağları'ndan gelen bol oksijen, denizin üzerine doğan güneş ve ay ile batan güneşin kızıllığı, güneşin batarken zeytin ağaçlarını denize yansıtması, günbatımında yüzmek, yeşil zeytin ormanında yüzmek misali; tüm bunlar, Assos'un doğal güzellikleri.

Konaklama şekli, yarım pansiyondur.
Yemeklerimiz: Ev sahibiniz Ayhan Kılınç’ın Almanya’nın Hannover kentinde 23 yıl işlettiği restoranında edindiği deneyim ve ilkelerin ışığında yemeklerimizde hijyeni, kural alıyoruz. Bahçemizde ürettiğimiz organik zeytinyağı ve köylü üretimi organik,taze ve kaliteli malzeme kullanıyoruz.Yemeklerimizi taş fırında pişiriyoruz ve sıcak lavaş ekmek ve pideler eşliğinde sunuyoruz.
Çocuklarımız için oyun bahçesi ,çocuk kulübü,at binicilik ve hayvanlarımız bahçede,çimin üzerine konan armut minderler üzerinde,patlamış mısır eşliğinde, nostaljik yazlık sinema keyfi.
Her yaştan gençlerimiz için Masa Tenisi,Doğa Yürüyüşleri,Kano,Tekne turu,Langırt,Bahçe spor aletleri.
Dinlenme saatleriniz için 12 dönüm çim alana, zeytin ağaçlarının altlarına serpiştirilmiş Kameriyeler, Hamaklar, Oturma Köşeleri kendinizi özel hissetmeniz için hazırlanmıştır.
İsteyen konuklarımız için 4×4 kiralık araçlarımız vardır.
Club Hotel KANARA’ya aşağıdaki şekillerde ulaşabilirsiniz…
KARAYOLU
İstanbul’dan:
(1)Tekirdağ,Eceabat,Çanakkale,Ezine,Ayvacıktan sahile inen yeni yol.Ayvacık 1 no lu girişine geldiğinizde Ayvacık’a girmeden devam ediniz,100 metre kadar sonra sağda Behramkale-Assos levhasını göreceksiniz.Oradan girip hiçbir yere sapmadan düz devam ediniz.Yolda sağda bir Behramkale-Assos levhası daha göreceksiniz.Oraya sapmadan Küçükkuyu/Edremit yönüne devam edip,geniş yol bitip dar sahil yoluna indiğinizde sola dönünüz. 2 km. kadar sonra otelin önüne geleceksiniz.Aynı zamanda 05436422561 no lu Ayhan beyin telefonunu arayarak kendisinden yardım da alabilirsiniz.

İzmir’den :
Bergama,Ayvalık,Burhaniye,Edremit,Akçay,Güre,Altınoluk,Küçükkuyu.
Küçükkuyu çıkışında sola Behramkale-Assos yoluna dönünüz.Bu yolun 15. km.sinde otelimizin önüne geleceksiniz.

Ankara’dan:Bursa,Balıkesir,Edremit,Akçay,Güre,Altınoluk,Küçükkuyu.
Küçükkuyu çıkışında sola Behramkale-Assos yoluna dönünüz.Bu yolun 15. km.sinde otelimizin önüne geleceksiniz.

HAVAYOLU
İstanbul’dan:
THY ile Edremit (35 dak.) (Haziran , Eylül ayları arasında)

DENİZYOLU
İstanbul’dan:
Yenikapı’dan kalkan Hızlı Feribot ile Bandırma ,Biga,Çan , Bayramiç, Ezine, Ayvacıktan sahile inen yeni yol.Ayvacık 1 no lu girişine geldiğinizde Ayvacık’a girmeden devam ediniz,100 metre kadar sonra sağda Behramkale-Assos levhasını göreceksiniz.Oradan girip hiçbir yere sapmadan düz devam ediniz.Yolda sağda bir Behramkale-Assos levhası daha göreceksiniz.Oraya sapmadan Küçükkuyu/Edremit yönüne devam edip,geniş yol bitip dar sahil yoluna indiğinizde sola dönünüz. 2 km. kadar sonra otelin önüne geleceksiniz.Aynı zamanda 05436422561 no lu Ayhan beyin telefonunu arayarak kendisinden yardım da alabilirsiniz.
Club Hotel Kanara,Çanakkale İli,Ayvacık İlçesi mülki sınırları içinde,Sazlı Köyü altı mevkiinde,Behramkale Köyü-Assos -Küçükkuyu yolu üzerinde,Kazdağları eteklerinde,Ege Denizine sıfır konumda bulunmaktadır.
  Tertemiz deniz, pırıl pırıl güneş, muhteşem ayışığı,yemyeşil doğa Kazdağlarından gelen bol oksijen,denizin üzerine doğan güneş ve ay ile batan güneşin kızıllığı,güneşin batarken zeytin ağaçlarını denize yansıtması,günbatımında yüzmek, yeşil zeytin ormanında yüzmek misali ; tüm bunlar, Assos’un doğal güzellikleri..

  Kutsallığın,bolluğun,adaletin,sağlığın,gururun,zaferin,refahın,bilgeliğin,aklın,arınmanın ve yeniden doğuşun simgesi kabul edilen kutsal zeytin ağaçları insani değerleri ve erdemi fısıldıyor, mutluluk yayıyor insanlara…

  Bu nedenle tarih öncesi çağlardan bu yana bir çok uygarlık yaşamış bu yerlerde. Bu dönemde, biz bulunduk bu eşsiz kültürel ve doğal güzelliklerin içinde. Doğal yapıya uyumu,temizliği,doğal yiyecekler sunmayı ilke edindik ve bunu dostlarla paylaşmak istedik.
  Çünkü iyi biliyoruz ki;
  MEKANIN DAHA GÜZEL OLDUĞU AN ,
  DOSTLARLA PAYLAŞILDIĞI ANDIR…

  Şimdi yurtiçi ve yurtdışında bir çok dostumuz var.
  Onların mutluluğu bizleri de çok mutlu ediyor.
  Yeni dostlarımızı,çocuklarımızı merakla bekliyoruz.
  Sevgi ve saygılarımızla.

  CLUB HOTEL KANARA

Odalarımızın tümünde 24 saat sıcak su, banyo wc, fön, klima, mini bar ,televizyon ve balkon bulunmaktadır. 5 Suit odamızda şömine de bulunmaktadır. Otelimizde ücretsiz, wireless sistemi kurulu bulunmaktadır…

 • Bahçe
 • Park
 • TV
 • Wi-Fi
 • Bar

 • TV
 • Wi-Fi
 • Klima
 • Fön
 • Banyo
 • WC
 • Şömine
 • Çocuk Parkı

ASSOS İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Assos'a Nasıl Giderim ?

Balıkesir Assos arası yaklaşık 150 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Assos Eğlence Hayatı

Hareketli ve renkli bir gece hayatı beklentisi içinde olan ziyaretçiler için Assos hayal kırıklığı olabilir. Çünkü Assos daha çok huzurun ve sakinliğin merkezidir.

Assos'un Gezilecek Yerleri

Antik Çağ'ın en önemli yerleşim merkezlerinden olan Assos'ta dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem doğa güzelliklerini görmeden eve dönmeyin...

Assos'da Alışveriş

Assos’a geldiğinizde mutlaka bölgede yetişen zeytinlerden, zeytinyağından ve zeytinyağından üretilen sabunlardan edinmelisiniz. ...

Assos Plajları

Assos, mükemmel temizlikte plajlar sunmaktadır. Assos'daki görülmeye değer günbatımı manzarası eşliğinde Assos plajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved