Koryal Motel Akçay

( 0 266) 384 45 00
( 0 532 ) 423 38 52

Edremit
Akçay
www.koryalotel.comPaylaşım Platformu !

Otelimiz,Akçay`ın elit mahallesi Yenimahalle`de villaların arasında yer almaktadır. Teras Katta bulunan cafe ve restaurantımız, Edremit körfezinin muhteşem manzarasına,diğer taraftan,eşsiz güzellikteki Kazdağları panoramik görüntüsüne haizdir.

Otelimizde,misafirlerimizin kendi yiyeceklerini hazırlayabilecekleri geniş, ferah tam donanımlı bir mutfak hizmete sunulmaktadır. Bahçemizde misafirlerimiz park ortamında hazırladıkları yemeklerini afiyetle yiyebileceklerdir.
Kazdağların da trekking, dağ sporları, jeep safariler, Tekne turları, Ayrıca, guruplar ile Ayvalık, Cunda, Sütüven şelalesi, Hasan boğuldu, pınarbaşı, Adatepe, Zeus altarı, zeytinyağı müzesi, Assos, Athena tapınağı, Turuva çevre ve kültür gezileri, etkinliklerimizdendir.
İstanbul`dan, Kamil Koç, Metro, Nilüfer, Varan, Truva otobüs firmaları ile, Atlas jet ile İstanbul-Körfez hava limanı,
Ayrıca, İstanbul-Bandırma (feribot) Edremit-Akçay………………………220 km
İst.-Bursa-Balıkesir-Edremit-Akçay…………………………………………370 km
Ankara-Bursa-Balıkesir-Edremit-akçay……………………………………590 km
İst.-Tekirdağ-Çanakkale-Akçay……………………………………………470 km
İzmir-Edremit-Akçay…………………………………………………………210 km
Akçayın merkezine 300 metre, plajlara sadece 60 metre uzaklıkta, Körfez hava limanına, 14 km Otogara 1 km mesafededir.
0-6 yaş ücretsizdir.

Odalarımızda, balkon, wc-duş, saç kurutma makinası, Televizyon, Split klima, internet ağı bulunmaktadır. Merkezi sistemle ısınmaktadır. Geniş ve ferah odalarımız son derece rahattır.

  • Bahçe
  • Park
  • TV

  • Duş
  • WC
  • Fön
  • Klima
  • TV
  • Wi-Fi

AKÇAY İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Akçay'a Nasıl Giderim ?

Edremit'e 9 km mesafedeki Akçay ve sahil şeridi başlı başına bir plajlar merkezidir. Akçay sahilinin her yerinden denize girmek mümkündür.

Akçay Eğlence Hayatı

Beldede türkü barlar, aile gazinoları, çay bahçeleri, müzik holler, canlı müzik yayını yapan restaurantlar ve gezip eğlenebileceğiniz çeşitli mekanlar mevcuttur.

Akçay'ın Gezilecek Yerleri

Akçay, Kazdağlar'nın yemyeşil doğası ile Ege'nin mavi sularının kucaklaştığı huzur ve tatil beldesi. Kordon Boyu, Sarıkız heykeli, denizin içinden fışkıran tatlı su ...

Akçay'da Alışveriş

Akçay'da alışveriş yapmak size keyifli saatler yaşatacak. Merkeze girmeden büyük bir alışveriş merkezi, yine aynı yerde migros, kordon boyunda çeşit çeşit ...

Akçay Plajları

Edremit'e 9 km mesafedeki Akçay ve sahil şeridi başlı başına bir plajlar merkezidir. Akçay sahilinin her yerinden denize girmek mümkündür.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved